Youtuber Marina Joyce Kaçırıldı Mı?

Son günlerde çokça merak edilen bir konuya değinmek istiyorum. Marina Joyce kaçırıldı mı?

 

Marina Joyce, birkaç senedir Youtube hesabında çeşitli makyaj ve moda hakkında paylaşmışlar yapan sıradan bir kızdı.

marina joyce kaçırıldı mı

Fakat son zamanlarda eskisi gibi neşeli olmadığını aksine tedirgin davrandığını sezen takipçileri  bu durumun üzerine gittiler ve olay dünya geneline yayıldı. Bununla birlikte Joyce’un takipçi sayısı 600.000’den 2.000.000’a çıkmış durumda.

Peki gelelim Marina’nın videolarındaki ilgi çekici noktalara;Videolarında kameraya bakmak yerine sürekli sağa sola bakıyordu. Aşağıda fotoğrafta olduğu gibi…marina joyce kaçırıldı mı

Evinin önünde çektiği bir videodaysa sadece bir pencerede bulunan parmaklıklar bazı takipçileri tarafından odada esir olarak tutulduğuna yoruldu.

Elbise tanıtımı yaptığı bir videosundaysa kollarındaki morluklar Joyce’un darp edildiğine işaret ediyordu.

Takipçileri artık oldukça şüphelenmişti ve “Başın dertteyse bir fotoğrafına kalp koy”,”Instagram açıklamana kedi emojsi koy”, “Bir videonda ellerini çırp” gibi mesajlar atmaya başladır. Marina Joyce sözlü olarak başının dertte olduğunu söylemediği halde kendisine söylenen tüm komutları yerine getirmişti.

Kimileri bunların erkek arkadaşı tarafından yapıldığına inanırken kimileri de uyuşturucu kullandığını veya sadece prim için olduğunu ileri sürdü fakat ortaya atılan en ilginç teoriyse genç kızın IŞİD tarafından kaçırıldığına inanmasıydı. Fakat hala Marina Joyce gizemini koruyor…

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir