20 Eylül 2015 0 Yorum 0 92 Görüntülenme

Yatak Odasında Yapılmaması Gerekenler

Yatak da yaptığınız bazı hatalar eşinizi sizden soğutabilir. Evinizin romantizm köşesinde yapmamanız gereken bazı davranışlar var. Çünkü karşı tarafın ora ile ilgili güzel hayalleri var. Bakalım o davranışlara

Yatakta yemek yemeyin: Tamam, ilk bakında dediğim saçma gelebilir. Çünkü yatakta kahvaltı yapmak daha da toplarsak konuyu yatağa sürpriz olarak getirilen kahvaltı oldukça romantik bir davranış olarak görülüyor ama sadece ilk bakışta. Kahvaltı ya da yemek yenildikten sonra orada kalan kırıntılar yada başka şeyler ileride çok büyük sıkıntılar çıkaracaktır. Bunu dikkate almak gerekir.

Susmak bilmeyen telefonlar: Telefonda sürekli başkalarıyla konuşmanız bir erkeği rahatsız eder ki bunu siz yatakta yaparsanız, işin sonu kötü olabilir. Hiç erkek yatakta telefonla konuşulmasından hoşlanmaz. Adam oraya uyumaya, rahatlamaya gelmiş. En iyisi siz bir saatten sonra telefonunun sesini kısmayı unutmayın.

Çocuksu pijama: Tatlı, şirin gözükmek için güzel bir yol fakat ateşli bir gece geçirmek istiyorsanız. O pijamalardan uzak durun. Sizi daha seksi gösteren bir pijama giymeniz sizin için daha faydalı olacaktır bundan emin olabilirsiniz.

İpek çarşaflar romantik olmayabilir: İlk bakışta her ne kadar romantik olarak görünse de ipek çarşafları sürekli olarak düzeltme ve temizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir müddet sonra sizin takıntılığınızla o geceki romantizm düşünceniz birbirine girebilir. Bu yüzden romantik bir gece isteyenler ipek çarşaf olayından vazgeçmeleri gerekmekte.

Yatakta kitap okumak: Yatakta kitap okumak her türlü güzel bir şey, fakat sizi akşama kadar özleyen biri varsa yanınızda bu kitap okuma olayı oldukça kötü bir fikir olabilir. Sizin entellüektüel konuşmalar yapmak yerine daha seksi hareketlere yönelirseniz o gece ki ortam için oldukça faydalı olabilir. Mesela yatak odasında televizyon bulunması da aradaki iletişimi azaltacağı için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Yatak odasına girdiğiniz zaman sizin odağınız eşiniz ve eşinizin odağı da siz olmalısınız. Önceliğiniz sevgiliniz olması gerektiği için yatak odasında televizyon bulunmaması gerek.

Bilgisayarda çalışma: Son günlerde hatta yıllarda bilgisayar hayatımızda oldukça fazla yer kaplıyor. Siz de eve iş getirmeyiz ha oldu da zor durumda kaldınız ve getirdiniz bari yatak odasına onu sokmayın. Yatak odanız dışında her yerde kullanabilirsiniz diz üstü bilgisayarınızı.

Yatakta sigara içmeyin: Günümüzde ev içinde bile sigara içilmezken sizin gidip de yatak odasına sigara içmeniz, eşinizin libidosunu düşüreceği için daha verimsiz bir sevişme olabilir. İdeal sevişme ortamı için temiz ve hoş kokulu bir ortam olması her türlü faydalıdır.

Yüz maskesi yapmayın: Yatmada önce yapacağınız bir yüz maskesi, sekse hazırlanan sevgiliniz için itici bir durum yaratabilir. Sevgiliniz seksi erteleyebilir ve direk uyuyup gidecektir. Bu tür yüz maskelerini seksten sonra alacağınız duşun sonuna bırakmanız her türlü faydalı olacaktır. Bunu dikkate almanız önemli.

 

Önceki Yazı Erkeği evliliğe ikna etme yolları
Sonraki Yazı Böbrek Taşından Korunma Yöntemleri

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

Ygs de Nasıl Başarılı Olunur ?

Merhaba arkadaşlar kendimce size bir kaç öneride bulunacağım. Öncelikle ygs de başarılı olmanın yegane temeli her zaman yeteri kadar zamana karsı test çözmektir! Evet malum soru fazla ama süre az. Sorular

Telefonunuzdaki Selfie’ler Silinmiyor

      Bu yılın modası hiç şüphesiz selfie oldu. Sanal alem, insanların kendisini çektiği özçekimlerle doldu çıktı. Muhtemelen şu an telefonunuzda tonla selfie vardır. Peki akıllı telefonunuzda beğenmediğiniz fotoğrafları

Kısaca Vizyon ile Misyon

Vizyon ve Misyon Genellikle şirketlerin tanıtım alanlarında “Vizyonumuz” ile “Misyonumuz” gibi ilgi çekici ve güzel yazılar bulunur. Ben bu yazıları okuduğum an etkilenmekle beraber ikisi arasındaki farkı kestiremezdim. Aslında iki arasındaki

0 Yorum Yapılmış

Yorum Yapılmamış

Mesaj Yazın