.telif

Bu sitede yer alan dosyaların bir kısmı doğrudan ziyaretçilerimizin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer dosyalar ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve dosya indiren veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir.
5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.
Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz. Girinti.com ‘da yer alan içerik ve dökümanların başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler dosya ve içeriklerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir.

Girinti.com ‘a içerik gönderen kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu ziyaretçilerin Girinti.com ‘da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

Girinti.com sitemizin içerisinde yer alan bölümümüzde yer alan tüm içeriklerin telif hakkı içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Girinti.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği, dosyayı kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

Girinti.com ‘da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Girinti.com ‘a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Başka sitelerde yayınlanan içeriklerimiz için “Bu içeriğin tüm hakları Girinti.com’a aittir ve içerik, yazarı tarafından Girinti.com Sitesi (http://www.girinti.com) içerisinde yayınlanmıştır” ibaresinin eklenmesi zorunludur.

Girinti.com
İletişim için tıklayın.

Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir