Şişme Pofuduk Mont Modası

2016-2017 kışında en güzel çağını yakalayan pofuduk mont ve şişme montlar genişleyen kalıpları ve yumuşaklığıyla, içinin sıcaklığıyla bizlere güzel bir kış vaad ediyor.
Uzun yıllar boyunca üzerlerinde yer alan sportif etiketler kocaman yazılardan arınan şişme montlar çoğu insanın yeni stili olmayı başardı bile. Bu pofuduk montların bir çok modelide çıkmış durumda uzunundan kısasına, genişinden darına bir çok insana hitap eden bu montlardan her stile uygun olanını bulmak mümkün.
İşte o stillerden bazıları;
Metalik renkli şişme mont:
Metalik renkler ilginizi çekiyorsa buna sahip bir mont tercih edebilirsiniz. Altına güzel bir kombinle çok hoş duracak bu mont stilinize ayrı bir hava katacaktır.
Uzun mont:
Diğer bir adı maxi olan uzun montlar son birkaç senedir tekrar gündemde. Trençkotlar ve kabanlar bileğimize kadar uzarken bunlarında uzamamasını bekleyemezdik heralde. Eğer uzun boyluysanız bu montlar ile üşümeme garantisi altındasınız.
Canlı renkli montlar:
Gri ve siyahlardan hatta koyu renklerden hoşlanmıyorsanız bu montlar tam size göre. Kırmızı pembe sarı gibi renkleri barındıran bu montlar kombin yaparken en çok arananlardan.
Nostaljik Sportif Montlar:
90lı yıllarda ortaya çıkan pofuduk montlar içinde bulunduğumuz yıllarda da vitrinleri süslüyor. Bu montları giydiğinizde Retro bir havaya sahip olacağınız kesin bir gerçek.

Bu kadar montun arasında sizin seçiminiz ne olacak bilemiyoruz ama yakışacağı kesin.

Önceki Yazı Pokemon Go Nedir?
Sonraki Yazı Zenfone AR Nedir?

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

Saç Modası Gerçeği

Saç Modası Gerçeği Moda sadece kıyafetlerle sınırlı bir alan değildir. Ayakkabı modası, çanta modası hatta saç modası bile mevcuttur. Geçmişten günümüze kullanılan saç modellerindeki değişimi incelediğimizde gerçekten de saç modasının

Moda Neye Göre Şekillenir?

Moda Neye Göre Şekillenir? Moda… Bu kelime kadınları oldukça heyecanlandırır. Çoğu kadın alacağı kıyafetleri o senenin trend parçalarına göre seçer. Her senenin farklı bir moda anlayışı vardır aslında. Bazen blazer

Dünyada Ün Kazanmış Moda Haftaları

Dünyada Ün Kazanmış Moda Haftaları Her kadının hayali modayı yakından takip edebilmek, sezonun bütün trend parçaları hakkında bilgi sahibi olabilmektir. Sezonun trendleri, bir sezon öncesinde düzenlenen moda defileleri ile tanıtır.

0 Yorum Yapılmış

Yorum Yapılmamış

Mesaj Yazın