Nasıl Spor Giyinerek Daha Şık Olunur?

Nasıl Spor Giyinerek Daha Şık Olunur?

Hangi insan şık, çekici ve alımlı görünürken rahat etmeyi de istemez ki. Bunu yakalamak için bir çok kombin üretiliyor. Biz Türklerin belkide en çok giymeyi sevdiği spor kıyafetler konusunda sizin için bu konuyu araştırdık. Nasıl spor kıyafet giyinerek şık olurum sorusunun aslında bir sürü cevabı var. Çünkü spor giyinmek başlı başına bir şıklıktır. Fakat tam olarak şıklığı nasıl yakalarım diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere vereceğimiz öneriler ile daha şık ve daha çekici olabilirsiniz. İşte sizlere bu konuda önerilerimiz.

1- Spor kıyafetlerle şıklığı bulmak için ilk olarak seçeceğiniz kıyafetin vucüt olçülerinize tam olarak oturması gerekmektedir. Ne çok bol, nede çok dar olmalı. Spor kıyafet denince alta giyeceğiniz pantolun eşofman olması da gerekmiyor. Spor tarzınızı koyu renkli kumaşlarla ve uzun cepli bir pantolanla da yakalayabilirsiniz. Etek giyenleri de unutmamak gerekiyor bu konuda da onlara önerimiz beli büzgülü bir etek giymesidir.

2- Diğer bir şıklığı yakalama önerimiz. Sweat-Shirt’le beraber dantelli etek veya kot pantolun üstüne beyaz gömlek onun üstüne de deri bir ceket giyebilirsiniz. Bu kıyafetler sizleri şık yaparken hem rahat ettirecek hem de aynaya bakınca ‘İŞTE BU’ diyebileceksiniz.

3-Ayakkabı olarak önerimizse spor ayakkabı veya pastel tonlarda bir ayakkabıdır. Toplu da olabilir fakat aşırı uzununa ve kalınına kaçmamak şartıyla. Ayakkabı en son dikkat edilecek şey olsa da çirkin ve anlamsız bir ayakkabı her şeyi bozabilir.

4-Ayrıca diğer bir ayrıntıda spor giyinirken kat kat giyinmektir. Bundan çekinmeyin. Aşırısı kötü görüneceği gibi yetecek kadar giyinip kombin yapınca çok güzel sonuçlar da ortaya çıkmaktadır.

5-Aksesuar olarak da tavsiyemiz o gün giydiğinize bağlı olarak bandana yada güzel şekilli bir gözlük olabilir. Unutmayın gözlükte şekil çok önemlidir. Seçtiğiniz şekil sizleri çok çirkin de yapabilir tam bir güzellik abideside.
Evet yazımızın sonuna geldik sizlere verdiğimiz bu tavsiyelerle daha şık olacağınız kesin bir gerçek. Spor giyinmekte en önemli şey ise kendi tarzınız olmasıdır. Bu öneriler ile birlikte kendi tarzınızı yaratıp çevrenizden olumlu tepkiler alabilirsiniz. Umarım faydalı olmuşumdur. Okuduğunuz için teşekkürler.

Önceki Yazı Maden Suyu ve Soda nedir? Farkları Nelerdir
Sonraki Yazı Piramit Seo Nedir? Piramit Seo Nasıl Yapılır? Kısa ve Öz yazı

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

Piercing Nedir? Piercing Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Merhabalar! Bugün sizlere piercing çeşitleri, piercing bakımı ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi vermek için buradayım. Nostril piercing’e sahip birisi olarak yazıyorum bu satırları. Ben yaptıralı 2 yıl oldu,

Nasıl Yapılır ? 0 Yorum Yapılmış

LİNK WHEEL NEDİR? NASIL OLUŞTURULUR?

LİNK WHEEL NEDİR? NASIL OLUŞTURULUR? Link Wheel kavramının birebir karşılığı bağlantı tekerleği olsa da, bu kavramı, anlamını dikkate alarak link döngüsü veya link ağı olarak çevirebiliriz. Link Wheel yöntemiyle  farklı

Moda Neye Göre Şekillenir?

Moda Neye Göre Şekillenir? Moda… Bu kelime kadınları oldukça heyecanlandırır. Çoğu kadın alacağı kıyafetleri o senenin trend parçalarına göre seçer. Her senenin farklı bir moda anlayışı vardır aslında. Bazen blazer

0 Yorum Yapılmış

Yorum Yapılmamış

Mesaj Yazın