İnsanlığı Yok Edebilecek Virüs Geliştirildi
12 Temmuz 2014 0 Yorum 56 Görüntülenme

İnsanlığı Yok Edebilecek Virüs Geliştirildi

Bizim bildiğimiz bilim adamları genellikle ölümcül virüsleri yok etmek için uğraşmasıyla bilinir. Ama bu kez durum biraz karışık. ABD’nin Wisconsin-Madison Üniversitesi‘nde görev yapan sadist profesör Yoshihiro Kawaoka, oldukça güçlü bir grip virüsü üretti.

 

Geçtiğimiz yıllarda başımıza bela olan H1N1(Domuz Gribi) virüsü temeli üzerine oturttuğu yeniliklerle üretilen virüs, H1N1’in bir üst versiyonu niteliğinde ve insanın bağışıklık sistemine karı dirençli. Yani bu virüsten sonra birkaç kasa soğan sarımsak yiyip leş gibi de koksanız bu arkadaş gözünüzden yaş getirir.

Uzmanlara göre, Histerik Profesör Kawaoka’nın virüsü 5 yıl içinde 500.000 kişiyi öldürebilecek güçte. Sonraları daha da yayılabileceğine göre, insanlığı yok edebilecek potansiyel var hani.

Öte yandan Psikopat Profesör Kawaoka hala yaptığı araştırmayı savunuyor. Bu virüsün laboratuvardan sızdırılması halinde büyük bir tehditle karşı karşıyayız.

Diğer bilim adamlarının söylediğine göre bu deli adam daha önce de buna benzer tehlikeli araştırmalar yapmış, ama bu içerindeki en tehlikelisiymiş.

Allah ıslah etsin. Ben olsam 5 dakika barındırmam adamı laboratuvarımda.

Önceki Yazı Belediye Başkanı Timsahla Evlendi
Sonraki Yazı Türkiye'nin Büyük Maden Kazaları - İnfografik

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

Artık Yıl Nedir?

Artık yıl, dört yılda bir yaşadığımız bir olaydır. Miladi takvim baz alındığında 365 gücü olan yıl yerine 366 güne sahip olan yıla artık yıl denmekte. 3 yıl boyunca 28 gün

Drone Taksi Nedir ?

2016 yılında CES 2016 fuarında tanıtılan, belki de son yılların en büyük gelişmelerinden olabilecek olan Drone Taksiler 2017 yazında Dubai’de faaliyete girdi. Herhangi bir pilot gereksinimi olmadan 100 kg ağırlığına

Kripto Paralar Hakkında 7 Temel Bilgi

Kripto Paralar Hakkında 7 Temel Bilgi Son yıllarda en dikkat çeken gündem maddelerinden biri kripto paralardır. Yaklaşık 10  yıl önce yaşamımıza giren bu yeni para birimleri, bir süre sessizce geliştirilse de,

0 Yorum Yapılmış

Yorum Yapılmamış

Mesaj Yazın