İnsanlığı Yok Edebilecek Virüs Geliştirildi
12 Temmuz 2014 0 Yorum 89 Görüntülenme

İnsanlığı Yok Edebilecek Virüs Geliştirildi

Bizim bildiğimiz bilim adamları genellikle ölümcül virüsleri yok etmek için uğraşmasıyla bilinir. Ama bu kez durum biraz karışık. ABD’nin Wisconsin-Madison Üniversitesi‘nde görev yapan sadist profesör Yoshihiro Kawaoka, oldukça güçlü bir grip virüsü üretti.

 

Geçtiğimiz yıllarda başımıza bela olan H1N1(Domuz Gribi) virüsü temeli üzerine oturttuğu yeniliklerle üretilen virüs, H1N1’in bir üst versiyonu niteliğinde ve insanın bağışıklık sistemine karı dirençli. Yani bu virüsten sonra birkaç kasa soğan sarımsak yiyip leş gibi de koksanız bu arkadaş gözünüzden yaş getirir.

Uzmanlara göre, Histerik Profesör Kawaoka’nın virüsü 5 yıl içinde 500.000 kişiyi öldürebilecek güçte. Sonraları daha da yayılabileceğine göre, insanlığı yok edebilecek potansiyel var hani.

Öte yandan Psikopat Profesör Kawaoka hala yaptığı araştırmayı savunuyor. Bu virüsün laboratuvardan sızdırılması halinde büyük bir tehditle karşı karşıyayız.

Diğer bilim adamlarının söylediğine göre bu deli adam daha önce de buna benzer tehlikeli araştırmalar yapmış, ama bu içerindeki en tehlikelisiymiş.

Allah ıslah etsin. Ben olsam 5 dakika barındırmam adamı laboratuvarımda.

Önceki Yazı Belediye Başkanı Timsahla Evlendi
Sonraki Yazı Türkiye'nin Büyük Maden Kazaları - İnfografik

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kara Delikler

Her yerde gördüğümüz ne var ne yok içine çeken ve çektikten sonra içinde ne olduğunu bilmediğimiz, dev bir elektrik süpürgesi gibi. Öncelikle kara delik, yıldız ölümü olarak bilinir. Kütlesel çekimi

Lucid Rüya Nedir?

Rüya görürken rüya gördüğümüzün farkında olmaya, rüya anında bilincimizin açık olmasına Lucid Rüya denir. Lucid rüya anında bilinximiz açık olduğu için istediğimiz gibi rüyaya müdahale edebilir ve kaldığımız yerden rüyaya

İlginç 3 Comments

Dünya ve Geleceği

Bir baktım da dünyanın geleceği hakkında bir çok söylentiler var. Bu da benim bulduklarım 🙂 #2015 Yeni Dünya Ticaret Merkezi   – Yeni Dünya Ticaret merkezi açılacak. – Yavuz Sultan

0 Yorum Yapılmış

Yorum Yapılmamış

Mesaj Yazın