En Sevilen Google Play Oyunları

En Sevilen Google Play Oyunları

Evde, işte, okulda sıkılıyor ve napacağınızı bilmiyor musunuz. İşte sizler için derlediğimiz google play’in en çok oynanan oyunları. Bir çok oyunu mutlaka duymuşsunuzdur. Yolculukda evde işte her yerde zaman öldürtecek bu oyunları oynarken mutlaka aşırı keyif alacaksınız. Aman dikkat aşırı bağımlısı olup işinizi unutmayın 🙂

İşte Google Play’in En çok Oynanan Oyunları.
1-Clash of Clans: Adını mutluka duyduğunuz bu oyunu çevrenizde de oynayan çok fazla kişi vardır. Aşırı fazla oyuncu kitlesinde yalnız kalmayacaksınız. Köyünüzü kurup, geliştirip onu Dünya sıralamasına sokmak için aşırı emek vereceğiniz kesin. Tüm bunların yanı sıra aşırı taktik ve strateji gerektiren bu oyunu oynarken telefonu elinizden düşürmeyeceksiniz. Zaten sahip olduğu oyuncu kitlesinden de kalitesini belli ediyor.
2- Candy Crush Saga: Belkide google play’in en güzel oyunu olan bu oyun hiç bitmeyecek sandığınız levelleri ile diğer levelde ne olacak sorusunu sorarak her leveli ayrı bir aşkla oynayacaksınız. Oyunda 5 can var ve hepsi bittiğinde resmen dakikaları sayacaksınız. Elinizden düşürmeyeceğiniz 2. oyun olan Candy Crush Saga en çok oynanan oyunlar bölümünde yerini almıştır.
3-Subway Surfers: Bir zamanlar facebookda aşırı gördüğümüz Subway Surfers en çok oynanan oyunlar arasında 3 sırada yerini alıyor. Sadece telefondan oynanırken bilgisayarda da oynanmaya başlayan bu oyun ilk defa android telefon alanların ilk indirdikleri oyunlardan birisi. Bu oyunu oynarken bazı yerlerde sinirlenip telefonu kırma isteği bile doğabilir. Ufacık bir telefon donmasında dahi oyunu kaybedebilirsiniz ama bu sizi sakın ha sakın yıldırmasın.
4-Score HERO: Futbolu seviyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken oyunlardan birisi. Her leveli ayrı zor olan bu oyunda kime pas atayım derken bile 1-2 dakikanız geçebiliyor. Zaman geçirmek için gerçekten en güzel oyunlardan biri olan bu oyun, futbolu seviyorsanız elinizden telefonu bırakmayacaksınız.
5-101 Okey Plus: Okeyi seviyor ama kendinize okey oynamaya gidecek arkadaş bulamıyor musunuz. İşte bu oyun tam size göre. 101 okey oynarken sohbet edip hoş zamanlar yaşacaksınız. Evinizde sıcak yerde güzel vakitler geçireceğinize kesin bir gözle bakıyorum.

Önceki Yazı Elma Şekeri Nasıl Yapılır
Sonraki Yazı Kinoa Nedir?

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

Mount&Blade II: Bannerlord Çıkacak Mı?

Türkiyenin gururu mount & blade oyunun yenisi bannerlord yakın bir zamanda çıkacak. Umarız bu oyun tüm dünyada ses getirir. Şahsen ben buna inanıyorum çünkü oyunun trailer videosunu incelediğimde çok heyecanlandım.

Bloody R8A HD Optik Core3 Aktif İnceleme

Merhaba bugün Bloody R8A HD Optik Core3 Aktif ürünümüzü inceleyeceğiz. Ürünü indirimli olarak hepsiburada.com dan 178 liraya aldım. Ürünü detaylıca kullandım ve test ettim. Şimdi deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Adında da anlaşılacağı

Bir Şehir Efsanesi Mount & Blade Bannerlord ve Mount & Blade Tarihi

Evet şehir efsanesi diyoruz çünkü ilk açıklandığı 2012 yılından beri geliştirilen Mount & Blade Bannerlord yıllardır biz oyun severler tarafından çıkması bekleniyor. Dile kolay, aradan 6 sene geçti. Özellikle son

0 Yorum Yapılmış

Yorum Yapılmamış

Mesaj Yazın