Ekip Network Hosting ve İçerik Hizmetleri

Eğer kendinize bir web sitesi oluşturmak istiyor ve aynı zamanda yüksek meblalar harcamak istemiyorsanız Ekip Network ile hem ucuz ssd hosting satın alabilir hem de kurduğunuz siteye ekleyeceğiniz ilk içerikleri bedavaya getirebilirsiniz. Nasıl mı? Cevabı çok basit, Ekip Network açılışa özel bir kampanya ile adını duyurmak istediği için tek yapmanız gereken siteye girip kayıt olmak ve istediğiniz paketi satın almak. Daha sonra ne kadarlık bir tutar harcama yapmış iseniz o kadar içerik satın alabiliyorsunuz.

Ekip Network şu an hosting hizmetini sadece EFT/Havale yoluyla sağlayabiliyor. Yani Eğer hosting paketi satın almak isterseniz hosting paketi seçtikten sonra ödeme yap tuşuna bastıktan sonra ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan bankalardan dilediğinize havale veya eft yaptığınız takdirde siparişiniz aktif oluyor. Havale veya eft gönderirken ödeme sayfasında yer alan referans numarasını yazmayı unutmayın. Aksi takdirde destek bildiriminden ödeme bildirimi oluşturmanız gerecektir.

türkiye’de hosting fiyatlarına bakıldığında fiyatların haliyle yüksek olduğu görülmektedir. Yıllık sadece 1.5 dolardan başlayan fiyatlarla hosting hizmeti sağlayan Ekip Network yüksek fiyatlar ödemek istemeyen insanların yardımına koşmaktadır. Aynı zamanda hosting dışında özel ip, ssl ve domain de satın alabilirsiniz.

Hemen siz de en uygun fiyatlara en iyi hosting satın almak istiyorsanız tıklayın: http://ekip.network/ 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir