Şişme Pofuduk Mont Modası

2016-2017 kışında en güzel çağını yakalayan pofuduk mont ve şişme montlar genişleyen kalıpları ve yumuşaklığıyla, içinin sıcaklığıyla bizlere güzel bir kış vaad ediyor.
Uzun yıllar boyunca üzerlerinde yer alan sportif etiketler kocaman yazılardan arınan şişme montlar çoğu insanın yeni stili olmayı başardı bile. Bu pofuduk montların bir çok modelide çıkmış durumda uzunundan kısasına, genişinden darına bir çok insana hitap eden bu montlardan her stile uygun olanını bulmak mümkün.
İşte o stillerden bazıları;
Metalik renkli şişme mont:
Metalik renkler ilginizi çekiyorsa buna sahip bir mont tercih edebilirsiniz. Altına güzel bir kombinle çok hoş duracak bu mont stilinize ayrı bir hava katacaktır.
Uzun mont:
Diğer bir adı maxi olan uzun montlar son birkaç senedir tekrar gündemde. Trençkotlar ve kabanlar bileğimize kadar uzarken bunlarında uzamamasını bekleyemezdik heralde. Eğer uzun boyluysanız bu montlar ile üşümeme garantisi altındasınız.
Canlı renkli montlar:
Gri ve siyahlardan hatta koyu renklerden hoşlanmıyorsanız bu montlar tam size göre. Kırmızı pembe sarı gibi renkleri barındıran bu montlar kombin yaparken en çok arananlardan.
Nostaljik Sportif Montlar:
90lı yıllarda ortaya çıkan pofuduk montlar içinde bulunduğumuz yıllarda da vitrinleri süslüyor. Bu montları giydiğinizde Retro bir havaya sahip olacağınız kesin bir gerçek.

Bu kadar montun arasında sizin seçiminiz ne olacak bilemiyoruz ama yakışacağı kesin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir