Suicide Squad:İntihar Timi Ne Zaman Vizyonda|Suicide Squad İncelemesi

Suicide Squad Film İncelemesi

DC Comics’in film evreni içerisinde yer alan Suicide squad: İntihar Timi(veya gerçek kötüler) 12 Ağustos Cuma günü 2016 yılında uzun metrajlı olarak Türkiye’de Türkçe dublaj seçeneğiyle vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda yıldız oyuncular da yer alıyor. Yıldız oyuncuların başında Deadshot karakterini canlandıran Will Smith yer alıyor. Filmin devamında Margot Robbie,  Joel Kinnaman, Viola Davis, Jared Leto gibi yıldız oyuncular da yer alıyor.

Harley Quin’i Kim Oynuyor?

 

Harley Quin karakterini Margot Robbie oynuyor. Filmin fragmanında oldukça başarılı performans gösteren Margot Robbie daha önce birçok başarılı film ve dizide rol aldı.

 Joker’i Kim Oynuyor

 

Joker’i 44 yaşındaki oyuncu ve besteci Jared Leto oynuyor. Bu karakter için oldukça hummalı hazırlık yapan Jared Leto, iddialara göre akıl hastanesine sürekli gitmiş, orada yatmış ve film çekimleri sırasında rol arkadaşlarına joker’in yapabileceği kötü şakalar yapmış.

Suicide Squad Filminde Batman Yer Alıyor Mu?

Yeni yapılan açıklamaya göre film kötülerin gözünden Batman’i anlatacak ve batman kötülerin en büyük kabusuymuş. Bugüne kadar yapılan tüm filmler Batman’in gözünden kötülerü anlatmış. Bu yüzden Suicide Squad filmi, kötülerin gözünden Batman’i anlatacak ve şimdiye kadar gördüğümüz en korkunç Batman olacak.

Filmin ana karakterlerini DC Comics’in kötü kahramanları oluşturuyor. Bu film BvS’nin devam niteliğinde olacak ve justice league filminin de öncüsü niteliğinde olacak.

Suicide Squad Filminin Konusu

Filmin oldukça ilginç bir konusu bulunmaktadır. Filmdeki gizli istihbarat servisi ARGUS, gizemli ve çok güçlü bir örgütü yenebilmenin tek yolunun hapishanenin en kötü suçlulardan bir intihar timi oluşturmak olduğunu zanneder. Ancak ARGUS, intihar timinin bu gizemli örgüt karşısında imkansız bir göreve sahip olduklarını anlamakta fazla zorlanmayacak.

Suicide Squad – Türkçe Altyazılı Fragman

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir