Erkeklerin Sevdikleri İç Çamaşırları

İç çamaşırı tercihinde sıkıntı yaşayan bayanlara birkaç erkek tavsiyesi. Belki bunları dikkate almak istersiniz.

Kişi 1: Bence kadınlarda kıvrımları vurgulayabilmek için tek parça renk içeren siyah veya beyaz iç çamaşırları çok seksidir. Ten rengi veya deri iç çamaşırları kesinlikle durumun dışında onlar kesinlikle seksi değil. Biz erkekler karşımızda iç çamaşırı ile duran bayanın tüm ayrıntıları ve kıvrımlarını incelemek isteriz. Bu ayrıntıları engelleyen iç çamaşırları kesinlikle hiç seksi değil.

Kişi 2: Ten rendi iç çamaşırlara karşıyız ve bu konuda hemfikiriz. İç çamaşırı dediğin siyah olmalı. Siyah iç çamaşırları her türlü seksidir. Bu değişmez. Ten rengi iç çamaşırları gözümüzü yoruyor ve saçma duruyor.

Kişi 3: Giydikleri iç çamaşırları vücutlarına tam olmalı, beden ölçülerini zorlamamaları gerekiyor. İyi görünelim derken iyice batırıyorlar. Giydiğiniz kıyafetin içerisinde rahat olmanız gerekiyor ve bu dar ve rahatsız iç çamaşırları içerisinde yapamazsınız. Sürekli çekiştirir, düzeltmeye çalışırsınız. Unutmayın ki biz erkekler bunu her türlü fark ederiz ve hiç hoş bir durum değil.

Kişi 4: Bazı modanın trend olan kıyafetleri ( tabi ki doğru skinny jean’den bahsediyorum ) iç çamaşırı ve kıyafetler insanı rahat ettirmelidir. Bu rahat olma olayı önemlidir çünkü sonuçları kötü oluyor. Rezillik çıkabiliyor. Unutmayın bir şey rahatsız görünüyorsa o cidden rahatsızdır.

Kişi 5: İç çamaşırları basit tutun ya da bilinçli bir karmaşa oluşturun. Üzerinizde çıkarmayı bilmediğiniz kıyafetler giymeyin. O kıyafetlerle uğraşmak en az “ şunu nasıl çıkaracağız? “ diye sormanız kadar ortamı saçma bir çıkmaza sürükler. Genellikle biz erkekler bu konuda kendimizi eğitmeyi başarmış olsak da eğer değişik bir kombin denediyseniz bunun nasıl çıkarabileceğiniz konusunda da fikriniz olması gerekiyor. Ayrıca erkeklerin, ön sevişme sırasında kendi kendini soyabilen kadınları izlemekten aşırı fazla zevk aldığını da unutmamanız gerekmekte.

Kişi 6: Aksesuar önemli o unutulmamalı. Mükemmel bir iç çamaşırını destekleyen en önemli faktör aksesuardır. İç çamaşırları ile karşımızda duran bir kadından daha seksi bir kadın varsa oda iç çamaşırları ile karşımızda dururken ayağında topuklu ayakkabı olan kadındır. Ayrıca o üzerinde ki her şeyi çıkartınca üzerinde kalacak olan hoş bir kolye nefes kesici olacaktır.

Kişi 7: Bir kadın vücudunu iyi tanımalı. Vücudunu nasıl sunması gerektiğini ve hangi bölgelerin vurgulanması gerektiğini bilmesi gerekiyor. Sizi güzel ve seksi gösteren şey giyim tarzınız ama size yakışmayan ve sizi rahatsız edecek olan şeyleri de giymemeniz gerekiyor. Bunların neler olduğunu bulmakta kendinizi tanımakla ilgili. Erkekler ilk görünüşe bakar aska altlardaki küçük yazıları okumaz. Ayrıntılara kafa yorma işlere yüzeysel yaklaşır. Biz böyleyiz. Biz dediğim gibi ayrıntıya ve inceliklere dikkat ermediğimiz için bizim için iki şey önemlidir. Birincisi güzel iç çamaşırları tercih etmeniz be ikincisi ise kendinizi bize iyi sunabilmeniz. O göremediğimiz ve dikkat bile etmediğimiz detayları sunum yapmadan bizim görmememizi beklerseniz kusura bakmayın çok beklersiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir