Bunları Erkeklerden Duyamazsınız

Erkeklerin de sakladıkları şeyler vardır. Bir kadına söylemedikleri şeyler illa ki vardır. İşte onlardan bazıları.
1. Bazı erkekler yani özellikle göz doygunluğuna ulaşmamış erkekler kadınların giydiklerinde giydiği kıyafete değil, açıkta kalan kısımlarına dikkat ederler.
2. Bazı erkekler için saçları çok önemlidir. Her şeyden önce gelir ve gözleri gibi bakarlar fakat bazı erkekler içinde saç denilen şey sadece şapkanın altında kalan ve hiç de rahat olmayan bir şeydir.
3. Erkeklerde kadınlar gibi kendi kilolarıyla ilgilenirler ve dikkat ederler. Kadınlar kilolu arkadaşlarına “ Çok şişmansın değilsin, kendine haksızlık etme. “ derken. Erkekler ise “ Evet kardeşim kilo almışsın. “ der. Erkekler bu şekilde nettir.
4. Erkekler aşırı fazla egzersiz yaptıktan sonra tek istedikleri şey yemek yemektir.
5. Reddedilme korkusu. Bir erkek içi bu önemlidir. Bir kızı dışarıya yemeğe davet ederken oldukça tedirgin olurlar. Siz arkadaşınıza yemekten önce biraz sinyal vermeniz gerekir, onu bu korkudan kurtarmanız gerekir. Yoksa bu reddedilme korkusu ile size pek yemek teklifinde bulunmazlar yada bu zaman baya geç gelir.
6. Bazen kadınların söyledikleri şeylerin çok boş olduğunu düşünürler. Erkekler istediklerinde kadının sesini kısıp gereksiz kısımları duymak istemezler. Bu şekilde bir sistem olsa çok iyi olur onlar için. Ayrıca başkalarıyla ilgili detayları değil de olanı duymak isterler. Kelime israfı onlara göre değil.
7. Tüm erkekler sevgililer gününü sevmez. Hatta nefret ederler. Oldukça fazla romantik bir erkek bile olsalar bu gün onları gergin yapar.
8. Aile buluşmasından sonra aile oyları toplarlar. Siz eve gittikten sonra annesinin özellikle, düşünceleri çok önemlidir. Sizin annesi ile aranız iyi değilse bu durumu bir an önce düzeltmelisiniz.
9. Erkeklerinde duyguları incinir fakat bu durumu çevrelerine yansıtmazlar. Kendilerini güçlü görünmeleri için bu durumu saklarlar.
10. Akıllarından seks ile ilgili hiçbir şey geçmeyen kız arkadaşları da olabilir. İlk bir ay boyunca bir kız hakkında hiçbir teşebbüste bulunmazlar fikirleri ancak, o kızın mükemmel şekilde değişmesi ile olabilir. Bu değişim erkeğin aklını başından çıkarmalı yoksa bir erkek iyi olduğu kız arkadaşıyla arasını bozmak istemez.
11. Eğer bir erkek birisine güveniyorsa aynı şekilde karşısında ki o güvendiği kişinin de kendilerine güvenmelerini de isterler. Verdikleri güvenin boşa çıkmasını istemezler.
İşte erkekler bunları kimseye söylemezler ya da açık açık belirtmek istemezler. Bunlar bir takım sırlardır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir