Hayatın Pisikopatça Felsefesi

Aslında hayatımızın bize oynadığı psikopatça oyunlar vardır. Hayat bizim sürekli mal olmamızı, başkaları yanında küçük düşmemizi ister ve bunu da başarır. Bu başarıyı da şu şekilde sağlıyor. Dediğiniz her şeyin ters oluyor. Mesela gidiyorsunuz 5 – 6 kişiye ” ben yarın bisiklet alacağım ” diyorsunuz ve bu kişi sayısı akşama kadar artıyor. Siz yarın bisikletçiye gidiyorsunuz bisiklet almak için ve bir bakıyorsunuz ki. Kapıda ” cenaze nedeniyle kapalıyız ” yazıyor. Mahallenizde ki tek bisikletçi o olduğu için sizde bisiklet alamıyorsunuz ve arkadaşlarınıza karşı mal durumuna düşüyorsunuz.

Bu durumun bir benzeri de rüyalarda görünür. Rüyada ne görürseniz tersi olur derler ama o o şekilde değildir. Gördüğünüz rüyayı herkese anlatırsanız tersi olur. Eğer ki anlatmazsanız rüyanızı hayra yorumlayabilirsiniz.

İşte benim size tavsiyelerim

1) Çok para kazanmak istiyorsanız. Herkese ” Yarın ki Galatasaray maçı 2 bitecek neyiniz var neyiniz yok satın 2 oynayın. ” diyeceksiniz ve siz gidip o maça 1 oynayacaksınız. Sonuç olarak hayat sizi mal etmek için o maç 1 bitecek ve sizde köşe olacaksınız. ( Ne kadar çok kişiye 2 bitecek derseniz işinizi o kadar garantiye almış olursunuz )

2) Hiç sevmediğiniz birisine kötü bir şey olsun istiyorsanız onun yapmak istediği bir şeyi siz yapacakmışsınız gibi herkese anlatın böyece o da sizinle beraber mal olacaktır. Buna kamikaze de denebilir. 🙂

3) Çok kötü bir rüya görürseniz gidin bunu herkese anlatın ki başınıza gelmesin o kötü şey ama gördüğünüz iyi rüyaları kimselere anlatmayın ki olsun 🙂

Dip Not : Bu taktiği kimseye anlatmayın eğer karşınızdakiler bu taktiği biliyorsa tutmaz.

Dip Not 2 : Yukarıdaki bisikletçinin akrabasının ölmesine de siz sebep olmuş olabilirsiniz benden söylemesi.

Buda hayatın psikopatça felsefesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir