İnsanlığı Yok Edebilecek Virüs Geliştirildi

Bizim bildiğimiz bilim adamları genellikle ölümcül virüsleri yok etmek için uğraşmasıyla bilinir. Ama bu kez durum biraz karışık. ABD’nin Wisconsin-Madison Üniversitesi‘nde görev yapan sadist profesör Yoshihiro Kawaoka, oldukça güçlü bir grip virüsü üretti.

 

Geçtiğimiz yıllarda başımıza bela olan H1N1(Domuz Gribi) virüsü temeli üzerine oturttuğu yeniliklerle üretilen virüs, H1N1’in bir üst versiyonu niteliğinde ve insanın bağışıklık sistemine karı dirençli. Yani bu virüsten sonra birkaç kasa soğan sarımsak yiyip leş gibi de koksanız bu arkadaş gözünüzden yaş getirir.

Uzmanlara göre, Histerik Profesör Kawaoka’nın virüsü 5 yıl içinde 500.000 kişiyi öldürebilecek güçte. Sonraları daha da yayılabileceğine göre, insanlığı yok edebilecek potansiyel var hani.

Öte yandan Psikopat Profesör Kawaoka hala yaptığı araştırmayı savunuyor. Bu virüsün laboratuvardan sızdırılması halinde büyük bir tehditle karşı karşıyayız.

Diğer bilim adamlarının söylediğine göre bu deli adam daha önce de buna benzer tehlikeli araştırmalar yapmış, ama bu içerindeki en tehlikelisiymiş.

Allah ıslah etsin. Ben olsam 5 dakika barındırmam adamı laboratuvarımda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir